Monitoring CCTV IP

Monitoring wizyjny Hotelu „Mały Rzym” w Sandomierzu.

 

widok hotelu z zewnątrz

 

Na zewnątrz budynku zainstalowano kamery typu n-cam 670 (M11284) Kamery zewnętrzne (M11284) z obudową w klasie szczelności IP66 zabezpieczającą je przed działaniem warunków atmosferycznych. Wbudowany reflektor światła podczerwonego IR daję możliwość pracy przy braku oświetlenia.

 

 

widok kamer zewnętrznych

 

 

Wewnątrz budynku przewidziano kamery typu v-cam 490 (M10749), które również posiadają reflektor podczerwieni, wszystkie kamery mają zintegrowany, uniwersalny obiektyw o ogniskowej 2,8-12 mm. Pozwala on na ustawienie odpowiedniego kąta widzenia.

 

 

widok kamery wewnętrznej

 

W pomieszczeniu serwerowym umieszczono szafę typu Rack 19” Signal, w szafie zamontowano rejestratory ULTIMAX oraz niezbędne akcesoria jak zasilacze, listwy zasilające, switche itp. 

 

 

widok rejestratorów w szafie rack

 

 

widok szafy rack 19"

 

Wykorzystując sieć LAN połączono sygnały z wszystkich rejestratorów w jednym oprogramowaniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwy jest szybki dostęp do zasobów archiwalnych oraz podglądu na żywo w całym obiekcie wszystkich trzech rejestratorów.

Wybrane osoby z personelu otrzymały możliwość podglądu obrazu przez Internet za pomocą telefonów, tabletów i innych urządzeń z dostępem do sieci Internet.

Cały system składa się z dwóch rejestratorów 16 -to kanałowych, jednego 4-ro kanałowego oraz 33 kamer przemysłowych.

Instalacje wykonała firma Dipol Sandomierz

 

powrót »