Monitoring CCTV IP
Znajdujesz się: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Według wytycznych Ministra Edukacji Narodowej dotyczących programu kształcenia dla kierunku Tech-nik Elektronik w Zespole Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" w Połańcu przy współpracy Firmy Dipol Sandomierz która dostarczyła wymagany sprzęt odbyło się szkolenie z zakresu urządzeń telewizji satelitarnej, naziemnej cyfrowej, telewizji dozorowej CCTV oraz kontroli dostępu. 

 

Firma Dipol Sandomierz oficjalnie została patronatem nowo przygotowanej pracowni.

 

 

 

 

 

Kolejne wdrożenie zamków hotelowych BE-TECH w wersji LONDON wykonane zostały w pięknym Zamku który mieści się Baranowie Sandomierskim, nazywany też "małym Wawelem", dawna siedziba rodu Leszczyńskich,  to światowej klasy zabytek, który od lat przyciąga zwiedzających, amatorów aktywnego wypoczynku jak i przedsiębiorców poszukujących atrakcyjnego miejsca na organizacje szkoleń, konferencji czy też spotkań biznesowych.

 

Zamek urzekająco wpisuje się w nadwiślański pejzaż i jest otoczony 14 ha parkiem z polem golfowym. Na terenie zamku działa muzeum, w którym można zapoznać się z historią obiektu i jego właścicieli.

 

Na naszych Gości oprócz historycznych wnętrz, pięknej architektury oraz doskonałej kuchni czekają również eleganckie zamkowe apartamenty.

 

 

 

 

Firma Dipol Sandomierz wykonała instalację zamków hotelowych Oslo Be-Tech w Zajeździe DROB. Zamki te są jednym z elementów Systemu Jednego Klucza . W skład systemu wchodzi 50 zamków Oslo na istniejące drzwiprogramator usb, terminal oraz 150 kart. Instalacja elektronicznych zamków powiązana została z systemem hotelowym Chart firmy Sofech

 

  REFERENCJE

 

System jednego klucza Be-Tech został zainstalowany w Centrum Sportu i Rekreacji Hotelu Scout w Częstochowie. W skład systemu wchodzi 450 elektronicznych zamków do szafek oraz kontrolery dostępu. Dzięki nowoczesnemu systemowi jednego klucza goście mogą wejść do strefy rekreacji, otworzyć/zamknąć szafki, a nawet bezgotówkowo zakupić napoje.

Do nowo wyremontowanego Hotelu zaprojektowany został system telewizji przemysłowej wyposażony w urządzenia oferowane przez firmę Dipol

 

 

Klient: Hotel "Anna 
Hotel znajduję się przy drodze krajowej 77 wjazdowej do miasta Tarnobrzeg

 

Referencje