Monitoring CCTV IP

Zamki do szafek w Systemie Jednego Klucza

22.10.2018, 09:43

Zamki kodowe Be-Tech przewidziane są do montażu w aquaparkach, szkołach, zakładach pracy oraz szatniach i siłowniach. Zamki otwierane są przez wprowadzenie kodu PIN (4-9 cyfr). Zamki Retro mogą być skonfigurowane do dwóch trybów pracy:

  • Tryb prywatny  każdy zamek ma przypisany jeden kod PIN i użytkownika. Aby otworzyć lub zamknąć szafkę, użytkownik wprowadza swój kod PIN. Zamki pracują w tym trybie we wszystkich miejscach, gdzie możliwe jest przypisanie jednego użytkownika do każdej z szafek (np. szkoła, zakład pracy, szpital, itd.)
  • Tryb publiczny – wszystkie szafki są otwarte przez cały czas, aby je zamknąć użytkownik wpisuje ustalony przez siebie kod PIN. Otworzenie szafki jest możliwe przez ponowne wpisanie tego samego kodu PIN. Po otworzeniu szafki, można ją ponownie zamknąć wpisując dowolny kod PIN. Ten tryb pracy zamków do szafek stosowany jest wszędzie tam, gdzie wielu użytkowników korzysta z tych samych szafek (np. basen, siłownia, aquapark)

Zamki na kartę Be-Tech przewidziane są do montażu w aquaparkach, szkołach, zakładach pracy oraz szatniach i siłowniach.  Zamki  mogą być skonfigurowane do dwóch trybów pracy:

  • Tryb prywatny  każdy zamek ma przypisaną jedną  kartę i użytkownika. Aby otworzyć lub zamknąć szafkę, użytkownik zbliża kartę. Zamki pracują w tym trybie we wszystkich miejscach, gdzie możliwe jest przypisanie jednego użytkownika do każdej z szafek (np. szkoła, zakład pracy, szpital, itd.)
  • Tryb publiczny – wszystkie szafki są otwarte przez cały czas, aby je zamknąć użytkownik zbliża kartę. Otworzenie szafki jest możliwe przez ponowne zbliżenie tej samej karty. Po otworzeniu szafki, można ją ponownie zamknąć zblizając dowolną kartę z Systemu Jednego Klucza. Ten tryb pracy zamków do szafek stosowany jest wszędzie tam, gdzie wielu użytkowników korzysta z tych samych szafek (np. basen, siłownia, aquapark)

Ze względu na wysoką jakość wykonania, łatwość montażu i konfiguracji połączoną z korzystną ceną, zamki do szafek Be-Tech  polecamy do wszelkiego rodzaju obiektów.

Więcej szczegółów i informacji technicznych dotyczących zamków do szafek Be-Tech znajdą Państwo w sekcji Zamki do szafek.

© Copyright Dipol wszelkie prawa zastrzeżone - Sandomierz 2011
Realizacja i CMS: IMPIT