Monitoring CCTV IP

Trzyletnia gwarancja na wszystkie zamki hotelowe na kartę Be-Tech

23.01.2018, 14:30

 

 

Miło nam poinformować, że wszystkie zamki hotelowe na kartę Be-Tech (Berlin, London, Oslo) objęte są trzyletnia gwarancją. Najwyższej jakości komponenty zastosowane przy produkcji zamków zapewniają ich bezawaryjną pracę przez długi czas. Wkładki zamków Be-Tech testowane są na 1 000 000 cykli (otwarcie / zamknięcie). 

Trzyletnia gwarancja udzielana jest bezpłatnie i nie wymaga wykonywania odpłatnych przeglądów okresowych. Gwarancją objęte są zarówno części mechaniczne zamka i wkładki jak i elektronika. Jedynym warunkiem otrzymania bezpłatnej trzyletniej gwarancji jest wykonanie instalacji przez jednego z autoryzowanych instalatorów zamków Be-Tech. Sieć instalatorów pokrywa terytorium całej Polski. Jeżeli chcą Państwo znaleźć instalatora w swojej okolicy prosimy o kontakt.

Pozostałe produkty Be-Tech (sejfy hoteloweakcesoriawłączniki prąduzamki do szafek, itd.) objęte są standardową dwuletnią gwarancją.

Gwarancja nie obejmuje:

  • uszkodzeń powstałych w wyniku niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją obsługi użytkowania lub instalacji urządzenia
  • uszkodzeń mechanicznych
  • uszkodzeń powstałych w wyniku zdarzeń losowych : np. zalanie wodą 
  • uszkodzeń powstałych w skutku samowolnych napraw i zmian konstrukcyjnych
  • uszkodzeń powstałych w wyniku użytkowania zamków w warunkach innych niż określonych w parametrach technicznych (np. w pomieszczeniach, w których panuje za wysoka temperatura i za wysoka wilgotność)
© Copyright Dipol wszelkie prawa zastrzeżone - Sandomierz 2011
Realizacja i CMS: IMPIT