Monitoring CCTV IP

TP-LINK & BE-TECH

12.10.2017, 12:40

 

Szybkie WiFi w hotelu, restauracji, centrum handlowym - Punkty dostępowe Auranet EAP od TP-Link

 

Jak pokazało badanie przeprowadzone przez portal TripAdvisor, dostęp do sieci Wi-Fi jest jednym z najważniejszych udogodnień poszukiwanych przez podróżnych. Aż 46% ankietowanych wskazało możliwość podłączenia się do Wi-Fi jako konieczną, a jej brak jako czynnik decydujący o zmianie hotelu. Co więcej, aż 26% podróżnych oczekuje szerokopasmowej sieci bezprzewodowej.

 

Zapewnienie stabilnych i szybkich połączeń to wyzwanie, któremu muszą sprostać dostawcy Internetu, producenci sprzętu sieciowego oraz administratorzy miejsc takich jak hotele, centra handlowe czy lokale gastronomiczne. W każdym z tych miejsc pożądany jest jak najlepszy dostęp do Internetu. TP-Link ułatwia to zadanie wprowadzając do swojej oferty punkty dostępowe z serii Auranet EAP. Są to bezpieczne, łatwe w instalacji i zarządzaniu urządzenia do rozbudowy sieci bezprzewodowej na dużych powierzchniach. Zarządzanie całą siecią odbywa się przez bezpłatne oprogramowanie EAP Controller

 

Punkty dostępowe EAP charakteryzują się łatwością montażu np. na suficie oraz nowoczesnym designem, dzięki czemu pasują do każdego wnętrza. Obsługa zasilania PoE całkowicie eliminuje dodatkowe okablowanie. Aby korzystać z punktów dostępowych wystarczy, że podłączysz istniejące już przewody Ethernet.

 

Utworzoną za pomocą punktów dostępowych sieć można w łatwy sposób udostępnić i dodatkowo skorzystać z uwierzytelniania przez stronę powitalną, facebooka, maila, sms. Funkcja ta wymaga od użytkownika wykonania odpowiednich działań (takich jak np. zatwierdzenie warunków użytkowania lub zalogowanie się do systemu) w celu uzyskania dostępu do sieci. Dzięki temu w łatwy sposób można zebrać dane swoich klientów czy kierować do nich komunikaty reklamowe.

 

Aby zarządzać nawet setkami punktów dostępowych jednocześnie wystarczy zainstalować bezpłatne oprogramowanie EAP Controller. Dzięki automatycznemu wykrywaniu, dodanie nowego punktu dostępowego do sieci nigdy nie było prostsze. Oprogramowanie automatycznie wykrywa, konfiguruje i zarządza punktem dostępowym już chwilę po tym, jak podłączysz go do sieci.

 

Specyfikacja techniczna punktów dostępowych Auranet EAP dostępna jest na stronie.

Produkty dostępowe objęte 5-letnią gwarancją.

 

 

TP-Link to jeden z największych dostawców produktów sieciowych dla sektorów SOHO i SMB. W swojej ofercie ma routery bezprzewodowe, przełączniki, transmitery sieciowe, wzmacniacze sygnału, karty sieciowe, kamery cloud, biznesowe punkty dostępowe, bezprzewodowe urządzenia zewnętrzne, będące niezawodnymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu.