Monitoring CCTV IP

Zamki hotelowe Be-tech i oprogramowanie SOHiS zintegrowane.

17.02.2017, 12:10

 

 

Zamki hotelowe Be-tech stanowiące element Systemu Jednego Klucza zostały zintegrowane z oprogramowaniem do zarządzania hotelami SOHiS-HOTEL. To kolejny krok w kierunku uniwersalności zamków hotelowych Be-Tech. Teraz klienci kupując oprogramowanie firmy SOHiS będą mogli w pełni wykorzystać funkcjonalność Systemu Jednego Klucz. Oznacza to, że będą mogli prowadzić obsługę klienta przez podstawowe funkcje od rezerwacji poprzez zameldowanie, obciążanie go dodatkowymi usługami w trakcie pobytu, aż do wymeldowania i wystawienia dokumentu sprzedaży.

 

Oprogramowanie firmy SOHiS to nie tylko moduł hotelowy, to też moduł SPA, Medyczny czy Parkingowy.

 

Moduł parkingowy umożliwia zarezerwowanie dzienne, godzinowe miejsca parkingowego dla danego pokoju, gościa z możliwością automatycznego rozliczenia. Planując pobyt kuracjusza można też zaplanować zajętość miejsca na parkingu i wyliczenia kosztu postoju pojazdu.

 

Moduł SPA proponowany jest dla obiektów posiadających gabinety zabiegowe (kosmetyczne, rehabilitacyjne). Program SPA pozwala na planowanie zabiegów i zajętości stanowisk w formie grafików z wydrukiem karty zabiegów, umożliwia ręczne lub automatyczne powstanie obciążeń i przenoszenie ich do pokoju gościa hotelowego, kuracjusza. Dla osób z zewnątrz wystawiane są dokumenty sprzedaży. Dodatkowo może współpracować z Modułem do obsługi dokumentacji medycznej i kartami wypisowymi. Obydwa moduły korzystają z danych o gościu wprowadzonych na recepcji powodując pełną integracje danych w systemie.

 

 

Więcej informacji na temat SOHiS System na stronie producenta: www.sohis.pl

 

© Copyright Dipol wszelkie prawa zastrzeżone - Sandomierz 2011
Realizacja i CMS: IMPIT