Monitoring CCTV IP
Znajdujesz się: Strona główna » Aktualności

Aktualności

HotSpot dla hotelu 15.05.2015, 09:51

W standardzie usług oferowanych w hotelach jest bezpłatny dostęp do sieci Internet tylko dla swoich klientów, na czas pobytu. Wraz z kluczem do pokoju pracownik recepcji generuje stosowne dane do logowania. Urządzenia Unifi posiadają dedykowane oprogramowanie do zarządzania takimi systemami.

 

Widok przykładowego okna oprogramowania do zarządzania Unifi

System Jednego Klucza – zamki hotelowe

 

 

 

 

Współczesne zamki hotelowe są jednym z ważniejszych elementów   zapewnienia bezpieczeństwa gości hotelowych i ich mienia. Najnowsze   rozwiązania zamków pozwalają na wykorzystanie ich do realizacji dostępu   do hotelowych usług i zarządzania hotelem.

 

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań nowego typu kontroli dostępu opartej na zamkach elektronicznych jest System Jednego Klucza”.       Opowiedzą o nim specjaliści – DIPOL Sandomierz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Za nami kolejne wdrożenie zamków Hotelowych BE-TECH Oslo w trzygwiazdkowym "Hotelu Redyk" który położony jest w miejscowości Ząb, na północ od Zakopanego, i oferuje wspaniały widok na Tatry. 

 

Według wytycznych Ministra Edukacji Narodowej dotyczących programu kształcenia dla kierunku Tech-nik Elektronik w Zespole Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" w Połańcu przy współpracy Firmy Dipol Sandomierz która dostarczyła wymagany sprzęt odbyło się szkolenie z zakresu urządzeń telewizji satelitarnej, naziemnej cyfrowej, telewizji dozorowej CCTV oraz kontroli dostępu. 

 

Firma Dipol Sandomierz oficjalnie została patronatem nowo przygotowanej pracowni.