Monitoring CCTV IP
Znajdujesz się: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Współczesny hotel oprócz noclegu oferuje szereg usług dodatkowych. Problemem staje się rozliczanie korzystania z parkingu, basenu, czy sauny. Często występuje problem z potwierdzeniem, którzy klienci mają wykupione wyżywienie, itp.

 

Nadzorowanie dostępu do tych usług wymaga zatrudnienia dodatkowego personelu, co generuje niepotrzebne koszty stałe.

 

Wprowadzenie na rynek nowego typu kart Mifare1 umożliwiło realizację kontroli dostępu zarówno do pokoju jak i pozostałych wymienionych wcześniej usług. Karty te oprócz zwiększonego bezpieczeństwa oferują większe możliwości w zakresie zapisu informacji.

 

Na bazie tych kart renomowani producenci, do których należy firma BE – TECH, przygotowują coraz bardziej funkcjonalne i wygodne dla klienta systemy.

 

HotSpot dla hotelu 15.05.2015, 09:51

W standardzie usług oferowanych w hotelach jest bezpłatny dostęp do sieci Internet tylko dla swoich klientów, na czas pobytu. Wraz z kluczem do pokoju pracownik recepcji generuje stosowne dane do logowania. Urządzenia Unifi posiadają dedykowane oprogramowanie do zarządzania takimi systemami.

 

Widok przykładowego okna oprogramowania do zarządzania Unifi

System Jednego Klucza – zamki hotelowe

 

 

 

 

Współczesne zamki hotelowe są jednym z ważniejszych elementów   zapewnienia bezpieczeństwa gości hotelowych i ich mienia. Najnowsze   rozwiązania zamków pozwalają na wykorzystanie ich do realizacji dostępu   do hotelowych usług i zarządzania hotelem.

 

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań nowego typu kontroli dostępu opartej na zamkach elektronicznych jest System Jednego Klucza”.       Opowiedzą o nim specjaliści – DIPOL Sandomierz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Za nami kolejne wdrożenie zamków Hotelowych BE-TECH Oslo w trzygwiazdkowym "Hotelu Redyk" który położony jest w miejscowości Ząb, na północ od Zakopanego, i oferuje wspaniały widok na Tatry.